Кожна людина - художник свого життя, і у кожного воно своє.
Дзен.

Теплим весняним днем, 8 травня 1990, я вперше побачила цей світ. Звуть мене Олександра, я народилася в Одесі, перлині біля Чорного моря, і з тих пір всією душею люблю своє місто. Бути одеситом - це до кінця життя, де б ви не проживали. З малих років маю допитливість щодо всього оточуючого, люблю природу. Протягом усього життя мене цікавлять багато речей, частково це і пояснює різноманітність моїх захоплень і занять. Серед моїх хобі можна знайти і нумізматику, і фехтування, і бісероплетіння, і графічний дизайн, і багато іншого. З 3-х років займалася музикою і закінчила музичну школу по класу фортепіано. Є активним клавогонщіком. Свого часу давала приватні уроки музики дітям, працювала медсестрою, інструктором в фотопоходах, приймала замовлення по рукоділлю, з веб-дизайну, пишу вірші й оповідання-мініатюри.

В якості професії я обрала для себе діяльність лікаря, адже відчуваю потребу допомагати людям і бачу в цій допомозі своє покликання. Саме тому закінчила медичний університет та працюю за фахом. Але без творчості, зокрема без фотографії, не уявляю свого життя. Прагну долати стереотипи і знімати ярлики. Це залишає місце для імпровізації і натхнення, без яких неможлива справжня творчість. Я не просто дивлюся в об'єктив фотоапарата, а відчуваю серцем. Те, що я втілюю у фотографії, дає можливість дізнатися, яким я бачу і сприймаю цей світ. Всерйоз почала фотографувати в 17 років, приблизно в той же час відкрила для себе активну Інтернет-діяльність. Багато людей з різних країн знають мене під псевдонімами АlexandraX, Білочка, Белчоночка.

Моя родина, мої близькі та рідні люди завжди мене підтримують у різних починаннях, допомагають рости і розвиватися, за що я їм дуже вдячна. Без їхньої віри і любові було б важко чогось досягти в житті. Серед моїх друзів повно цікавих, талановитих, творчих і неординарних людей по всьому світу, які теж багато в чому вплинули на мій світогляд та захоплення.

Люблю подорожувати і відкривати для себе нові місця. Зараз я живу разом з чоловіком і працюю в місті Одесі. Не збираюся ніколи зупинятися на досягнутому, адже завжди є, куди прагнути. Намагаюся завжди залишатися оптимісткою, вірити в краще, і мій девіз: «Все буде добре!».